Telephone
+1 (555) 456 3890
+1 (555) 456 3890

Location 
4934 Irving Place
Pond, MO 63040

Jesienne sporty na świeżym powietrzu - postaw się sezonowej chandrze!

Written by Super User

   cyclist 1700871 640Nie pozwól, aby w tym roku sezonowa depresja nad Tobą zapanowała - spaceruj, pływaj na basenie, ćwicz na siłowni, jeździj rowerem, jednym słowem: ruszaj się, a zachowasz dobre samopoczucie.
Wbrew pozorom jesień jest dobrym czasem na sport. Temperatura otoczenia nie jest obecnie ani za niska, ani za wysoka. Wystarczy odpowiedni, ciepły strój. Rezygnowanie z wychodzenia na świeże powietrze w okresie jesiennym jest dużym błędem. Warto wtedy dużo spacerować oraz korzystać jak najwięcej z nie - deszczowej aury.

W okresie jesiennym częściej cierpimy na złe samopoczucie. Przyczyną jest coraz mniej słońca, skrócenie dni, wszechobecny i niezależny od pory roku stres, a także występowanie różnic ciśnienia. Wymienione czynniki sprzyjają występowaniu stanów depresyjnych w okresie jesienno-zimowym - zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Depresja jest chorobą psychiczną, a jej głównym objawem jest utrzymywanie się przygnębienia i braku energii przez okres dłuższy niż 3 miesiące. Stanów depresyjnych występujących w okresie jesiennym nie należy lekceważyć.

Category: