Written by Super User

blog1W obecnych czasach, kiedy na rynku w prawie każdej branży panuje ogromna konkurencja trzeba mieć sporą wiedzę o tym jak nawiązać relację między firmą, a klientem.Trzeba umieć zgromadzić wokół siebie ludzi, którzy staną się zwolennikami danego produktu czy usługi i stworzyć społeczność emocjonalnie związaną z konkretną marką. Marketingowcy nie przestają poszukiwać sposobów na to, by zdobyć jak najwięcej klientów i by zyski systematycznie rosły. Popularnością cieszą się blogi firmowe, które mogą wpływać na stan finansowy firmy i nie są już tylko jej elementem wizerunkowym. Jak zatem prowadzenie takich blogów przyczynia się do sukcesów przedsiębiorstw?

 

 

Read more ...
Written by Super User

gossip concept boy whispers girl 35889040Współczesny rozwój komunikacji międzyludzkiej i usprawniony przepływ informacji – związany z informatyzacją społeczeństwa – przyczyniły się do rozwoju szeroko rozumianej perswazji, w tym – marketingu szeptanego, który uprawia każdy z nas – zwykle nieświadomie.

Gdy wnikamy w jakąś grupę społeczną, która darzy nas zaufaniem, a następnie dajemy jej powody do dyskutowania na temat określonego produktu, czy usługi i stajemy się niejako przewodnikami takiej dyskusji, możemy mówić, że to, co robimy, to marketing szeptany. Agencje reklamowe, wyspecjalizowane w tej dziedzinie promocji marki, posiadają wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią przeniknąć do wybranej grupy społecznej i przekazywać jej zakamuflowaną formę reklamy.

 

 

Read more ...