Diablo Design Free Joomla Templates

Published: Tuesday, 18 November 2014 20:54
Written by Super User

z11472332QTrening-biegowyCzasami, choćbyś nie wiadomo jak się starał, nie udaje ci się znaleźć w tygodniu czasu na wizyty w fitness klubie. Nie mówiąc już o joggingu, spacerze czy wyjściu na rower! Dlatego zapytaliśmy ekspertów z Lionfitness czy trening w weekend może zastąpić treningi w tygodniu? KONKURS! Pokaż jak ćwiczysz z Ewą Chodakowską i wygraj zestaw ubrań adidasa. Masz nadwagę? Często się ruszaj! Ćwiczenie tylko w weekend może być efektywne, ale to zależy od tego, w jakiej jesteś formie. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub nadwagę, spalenie zalecanych 1000 kalorii w czasie jednej lub dwóch sesji ćwiczeń nie przyniesie dobrych efektów. By być zdrowszym i żyć dłużej, powinieneś spalić 1000 kcal w czasie 4-5 sesji treningowych w tygodniu. Dlaczego?

Published: Tuesday, 18 November 2014 20:42
Written by Super User

z14465564QDopiero planujesz zacząć ćwiczenia albo jesteś na samym początku swojej drogi do regularnego uprawiania sportów? Mamy dla ciebie 10 rad, jak zmienić trening w zdrowe przyzwyczajenie. Sama świadomość, że ruch to zdrowie i gwarancja szczupłej sylwetki oraz jędrnego ciała, to często za mało, by zacząć ćwiczyć. Potrzebujemy specjalnych strategii, aby włączyć treningi w plan dnia i nie zrezygnować z wysiłku przy byle okazji. Oto sposoby motywowania się do regularnych ćwiczeń i czerpania radości z aktywności fizycznej. 1. Realny cel Możesz zacząć od planu: trening 3 razy w tygodniu po 20 minut. To rozsądny plan dla kogoś, kto dawno nie wstawał z fotela. Skrupulatnie notuj, kiedy trenujesz i staraj się realizować swój plan.

Published: Tuesday, 18 November 2014 20:40
Written by Super User

z15269681QJak zacząć ćwiczyć to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Dlatego zebraliśmy rady trenerów z Personal Training Center. Zobacz, co powinni wiedzieć wszyscy początkujący! 1. Nie odkładaj niczego na potem. Podstawowy błąd w postanowieniach związanych z rozpoczęciem pracy nad sobą? Odkładanie realizacji! Mówimy sobie, że zaczniemy od nowego tygodnia, za jakiś czas. Musimy zrobić to już, tu i teraz. Jeżeli zaczniemy, nasze ciało zacznie pozytywnie reagować na słowo TRENING i nie będzie już możliwości, aby się wycofać. 2. Bądź cierpliwa i skup się na tym, co jest teraz. Ważne, aby swój cel realizować dzień po dniu, a nie zastanawiać się "jak będę wyglądać za kilka miesięcy". Praca nad zmianą swojej sylwetki jest etapem długoterminowym, należy uzbroić się w cierpliwość i konsekwentnie z dnia na dzień realizować swoje postanowienia. Pamiętajmy, że pracujemy nad materią jaką jest ludzkie ciało, czyli najbardziej złożona maszyna, która potrzebuje czasu, aby osiągnąć pełną funkcjonalność.

Read more: W poszukiwaniu przyjemności z treningu